Strona główna » Nasada na komin 150 mm
Kontakt
 • Masyl Sylwia Maślanko
  NIP: 727-228-29-15

 • E-mail:sklep@nasadakominowa.pl
 • Telefon+48 731 100 354
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00.
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Systemy płatności
 • PayU

Producent Nasad Kominowych

Jesteśmy producentem Nasad Kominowych różnego typu. Celem zakupu hurtowego prosimy o kontakt.

Nasada na komin 150 mm

Nasada na komin 150 mm Nasada kominowa typu Strażak lub obrotowa jest urządzeniem, które montowane jest na szczycie komina. Służy ona do poprawy działania instalacji wentylacji grawitacyjnej. Dobrze dobrana nasada na komin może także poprawić stabilność ciągu kominowego w kominku, a także wpłynąć na stały poziom wymiany powietrza w instalacji. Nasady kominowe przeznaczone są do różnego typu przewodów kominowych w różnych średnicach oraz w różnych technologiach (ceramika, cegła, stalowe). 

Nasada na komin typu Strażak montowana na szczycie komina wspomaga ciąg komina w przewodach wentylacyjnych, spalinowych lub dymowych. Nasada na komin powinna być stosowana wszędzie tam, gdzie występują zakłócenia ciągu spowodowane działaniem wiejącego wiatru oraz w II i III strefie obciążenia wiatrem określonych Polskimi Normami.
 

Nasada na  komin typu Strażak lub obrotowa jest urządzeniem, które montowane jest na szczycie komina. Służy ona do poprawy działania instalacji wentylacji grawitacyjnej. Dobrze dobrana nasada na komin może także poprawić stabilność ciągu kominowego w kominku, a także wpłynąć na stały poziom wymiany powietrza w instalacji. Nasady kominowe przeznaczone są do różnego typu przewodów kominowych w różnych średnicach oraz w różnych technologiach (ceramika, cegła, stalowe). 

Nasada kominowa typu Strażak montowana na szczycie komina wspomaga ciąg komina w przewodach wentylacyjnych, spalinowych lub dymowych. Nasada na komin powinna być stosowana wszędzie tam, gdzie występują zakłócenia ciągu spowodowane działaniem wiejącego wiatru oraz w II i III strefie obciążenia wiatrem określonych Polskimi Normami.

Jesteśmy Polskim producentem:
 • nasada kominowa
 • nasada na komin typu Strażak
 • nasady kominowe
 • Nasady kominowe typu Strażak